Банско с нова загуба, вече е предпоследен във втора лига

Дублиращият отбор на ЦСКА-София записа победа с 3:2 над Банско на стадион „Българска армия“ в мач от четвъртия кръг на Втора професионална лига.
Срещата започна изключително добре за гостите от курортния град . Те откриха резултата в седмата минута чрез младия Ангел Димитров. Армейците веднага тръгнаха в атака и в 12-ата минута страхотен удар на капитана Румен Руменов се спря в напречната греда. В 26 -та минута обаче след добра комбинация Милчо Ангелов беше безгрешен и изравни резултата след удар с глава.В края на полувремето Иван Минчев центрира от корнер и извисилият се над всички в наказателното поле Пламен Гълъбов даде преднина на ЦСКА.
В 47-ата минута отлична комбинация между Румен Руменов и Александър Георгиев изведе Милчо Ангелов на стрелкова позиция, който с диагонален шут покачи на 3:1.
Последните 15 минути футболистите на гостуващия отбор се вдигнаха на щурм и това доведе до няколко разбърквания в наказателното поле на столичния отбор. Гостите все пак достигнаха до гол седем минути преди края за крайното 3:2. Попадението реализира Георги Фикийн. И след този мач обаче отборът на Банско остана без победа и след 4 кръга има актив от само две точки и на предпоследното място във второто ниво в българския футбол.