Беласица започна контролите с победа/снимки/

IMG_0636

</IMG_0632 В първия си контролен мач от лятната подготовка за новото първенство на Югозападната „В“ група ОФК Беласица спечели с 2:1 в контрола срещу отбора на мениджърската агенция от Мексико Футбико . Мача се игра на стадиона в село Кърналово. За мексиканците водени от българския мениджър Кирил Емилов проверката бе трета. Те и за трета поредна година през лятото идват на лагер в България.
На два пъти за комитите в 20-та и 22-ра минути Красимир Шапкаров вкара след груби грешки на вратаря на гостите. В 30-та минута Себастиян Бернал надбяга защитата на Беласица, насочи топката в долния десен ъгъл на Благой Стоянов за 2:1. Само две минути по-късно Кабранов пропусна дузпа за Беласица. Резултатът се запази и до края на мача и петричани спечелиха първата си победа за лятото.Втората проверка за момчетата на Ангел Славков е в сряда в Гоце Делчев срещу местния Пирин.