Отборът на Марек загуби тежко пред собствена публика

Отборът на Марек загуби тежко пред собствена публика в мач от втория кръг от първенството на Югозападната Трета лига. На стадион „Бончук“ пред около 1000 зрители дупничани загубиха с 0:3 от Струмска слава. Дупничани пропиляха поне 5-6 положения за гол и това се оказа решаващо за изхода от двубоя. В 18-ата минута Стоян Георгиев се измъкна зад защитата на Марек, а и вратарят Пламен Младенов се поколеба дали да излезе. Георгиев се възползва и след като преодоля стража на празна врата реализира за 0:1. Домакините, но шут на Владимиров фронтално срещу противниковата врата бе спасен атрактивно от вратаря на гостите. След почивката отборът на Марек тръгна в атака и натисна противника. В 53-ата минута Росен Йорданов не уцели вратата пропилявайки чиста възможност. От това се възползваха гостите, които с една от редките си контри в 56-ата минута покачиха на 0:2 с попадение на Тодор Зюмбюлев. След десет минути пък Еньо Кръстовчев удари напречната греда, а топката така и не влезе в мрежата на гостите. Девет минути преди края отново при контраатака Зюмбюлев попари пак дупничани за крайното 0:3.