Юношите на Пирин Бл с тежка загуба в последния мач на Йордан Боздански

Старши треньорът на юношите на ОФК Пирин Благоевград до 19 години Йордан Боздански си тръгна от клуба с тежка загуба. В последния си мач начело на отбора Зико претърпя поражение от Славия с 1:4 на терена в село Рилци. Резултатът обаче не показва реално съотношението на силите в този мач. Домакините пропуснаха куп положения за гол и вместо да спечелят, загубиха и то с разлика. Столичани поведоха още в 15-тата минута чрез Цветомир Вачев, а в 42-та минута Емилиян Христов възстанови равенството. След почивката орлетата направиха 4 непростими пропуски, а гостите пък се възползваха и с успешни контраатаки вкараха цели три гола, за да спечелят мача. Два гола заби калоян Кръстев, който е и част от мъжкия отбор на белите,а един добави Христо Димитров. Загубата за Пирин бе втора поред, след три последователни победи от началото на първенството в Елитната група до 19 години. Йордан Боздански си взе сбогом с момчетата и потегли за Гоце Делчев, където поема местния image-0-02-01-b41fe79feb01ef0c30e418ae4bd27406ff9f02ab042f8fb9ed64d0395873d400-V[1]