Юношите на Марек първи гол в елитната група, но отново паднаха

Юношите на Марек/Дупница/ вкараха първия си гол елитната юношеска група , но записаха втора поредна загуба. Както нашата медия вече ви информира за първи път в историята на Марек юношеска формация играе в елитна група. Но след 0:8 в първия кръг срещу ЦСКА в София е очевидно , че за дупничани предстои тежък сезон.
Ботев 2002 постигна втора поредна победа и са сред хитовете на старта. Играчите на Иван Танчовски водеха с два гола до десетата минута. Иван Орлинов откри резултата след три минути игра. Пет по-късно футболистът на домакините Христо Александров си отбеляза автогол.
Повечето ситуации в мача бяха пред вратата на отбора от Дупница, който през второто полувреме се опита да се противопостави по-успешно на своя съперник. Но момчетата на Анжело Кючуков стигнаха само до почетен гол, дело на Симеон Димитров в 75-тата.