Септември (Симитли) заслужено получи своята втора точка от Литекс-2

Септември Симитли заслужено получи своята втора точка от началото на първенството в Б група. Момчетата на Йордан Боздански направиха 0:0 срещу домакините от Литекс-2. Ловчанлии имаха териториално надмощие през по-голямата част от футболната среща, създадоха и повече положения, ала в завършващата фаза нямаха късмет. Гостите също имаха своите възможности, като веднъж и съдията Павел Мичев не отсъди дузпа в полза на Септември. През първата част Илияна Христов бе спънат в наказателното поле на Литекс, но вместо дузпа, реферът показа жълт картон на Христов за симулация. През второто полувреме играта се отвори, като и двата тима пропуснаха добри възможности за гол. В последните минути гостите можеха да се възползват като си тръгнат с трите точки, но последователно пропуски извършиха Димитър Петков и Смилен Златанов.