Пирин Бл завърши с победа лагера в Турция

Отборът на Пирин Благоевград победи полския Подбедскидже Биелско Бяла с 2:1 в последната си контрола от лагера в Алания. Преди почивката пропуски направиха Суда и Дани Младенов за орлетата. Неприятна контузия получи Сандев в 15-тата минута,след като се сблъска с вратаря Костов. Вместо него в игра влезе Тони Костадинов.
След почивката много по-интресно. В 50–та минута бе отсъдена дузпа за Пирин за нарушение срещу Орлин Старокин и Дани Младенов вкара за 1:0. Последва натиск на поляците и на два пъти Костов спаси удари на полски нападатели. В 58 -та минута Малец вкара за 1:1 след разбъркване в наказателното поле. Четири минути по-късно Младенов бе фаулиран в пеналта и международния рефер от Молдова даде втора дузпа за орлетата. От бялата точка Стилиян Николов вкара за 2:1. До края на мача полският вратар отрази удар на Суда отблизо . Така орлетата спечелиха втора поредна победа на лагера в Турция.IMG_20170209_155834