Мартин Тошев игра едно полувреме в последната контрола на отбора си

Доскорошният голмайстор на Пирин/Благоевград/ Мартин Тошев игра едно полувреме в последната контрола на Ерцгебирге Ауе. Отборът на Павел Дочев, който е новак във втора бундеслига завърши 1:1 у дома с Валдхов/Манхайм/. Това бе и единствения мач за Ецгебирге Ауе на собствения му стадион и това привлече на трибуните 3650 зрители. Тошев игра през второто полувреме. Роденият в благоевградското село Крупник голмайстор не успя да се разпише този път.
Резултатът откри Корте в 74-тата минута за гостите, а десет минути по-късно Скарлатидис изравни за отбора на българския треньор Павел Дочев.
В първия кръг на започващия след седмица шампионат във второто ниво на германския футбол Ерцгебирге Ауе гостува на 07.08. от 16.30 часа на Ханденхайм.