Марек с трета поредна загуба в елитната група при юношите

Славия победи Марек/Дупница/ с 5:3 в среща от третия кръг на елитната юношеска група до 17 години. Това бе и най-резултатният мач от кръга. Филип Кръстев от състава на Славия се отличи с хеттрик. Подобно на ЦСКА и белите не отложиха срещата си, въпреки че също имат трима национали, при това все защитници.
Кръстев вкара първите гола в мача, с което Славия поведе с 2:0, а Борислав Борисов направи преднината на „белите” класическа. Марек върна две попадения чрез Симеон Димитров и Симеон Петров. До края на първата част Димитрър Стоянов отбеляза за 4:2.
През второто полувреме двата отбора си размениха по един гол. Филип Кръстев направи 5:2 с третия си гол, а Иван Георгиев оформи крайния резултат. За децата от Дупница това бе трета загуба в първите три кръга на елитната група. Възпитаниците на Анжело Кючуков са един от трите отбора в групата без спечелена точка. Те са абсолютен дебютант в елитната група и очевидно изпитват трудности в началото.