Марек разби Чепинец във Велинград

Отборът на Марек стартира повече от убедително в първенството на Югозападна трета лига. Дупничани победиха, като гости Чепинец с 4:1. Резултата откри преди почивката Асен Васев. През второто полувреме Марек увеличи аванса си с още два гола на Росен Йорданов. Домакините намалиха, но малко преди края Еньо Кръстовчев добави още един гол за Марек. Двубоя изгледаха и немалко фенове от Дупница, а поне засега футболистите на Марек категорично потвърдиха думите на своя президент Борис Паризов ,че ще се борят за първото място. Дупничани са втор изасега във временното класиране с по-лоша голова разлика от Струмска Слава.Това бе и най-убедителната победа за гостуващ отбор в първия кръг на Югозападната трета група. Общо пет победи за гостите имаше в този кръг,две срещи завършиха наравно, а домакините спечелиха само две победи.