Марек остава без победа в контролите

Трима футболисти на Марек са с травми след контролата с Ботев Ихтиман, играна снощи на стадион „Бончук“ в Дупница и завършила наравно 1:1. Димитър Чечев получи травма в бедрото в средата на първото полувреме и бе заменен. Срещата отново заради мускулна травма не започна Димитър Владимиров, а капитана Росен Йорданов получи аркада минути преди края и не завърши мача. Двубоят като цяло обаче не бе груб. Срещата бе наблюдавана от около 150 зрители. Това бе четвърта проверка за дупничани от началото на подготвителния период, като активът е две загуби и две равенства. И двете попадения станаха след почивката, като първо гостите откриха резултата в 52-ата минута след грешка на Джордж Николов, който подари топката на Николай Стоянов, който преодоля вратаря Младенов за 0:1. В 86-ата минута с глава след центриране от корнер Робертин Атанасов бе точен за 1:1.