Децата на Пирин вкараха 4 на Витоша в елитната група

Децата на Пирин/Благоевград/ победиха Витоша/Бистрица/ с 4:1 като гост в среща от 7-ия кръг на елитната група до 15 години. Това бе трета победа в групата за възпитаниците на Александър Царевски. Малките орлета направиха и обрат в мача. Домакините поведоха ,но само за пет минути в края на полувремето гостите от Благоевград вкараха два гола и на практика спечелиха мача. Точни за Пирин срещу Витоша бяха Костадин Илиев,Християн Атанасов,Вергил Янев и Христо Якимов. Прави впечатление Костадин Илиев ,който вече е вкарал 7 гола в 7 срещи. Той е син на бившия футболист и треньор в Пирин Бл и Беласица Стойне Илиев-Професора.
В друга среща от кръга ,другият благоевградски отбор Пирин 2001 завърши наравно 2:2 със Септември/София/ на базата в село Покровник.