Децата на Неврокоп и Пирин Бл с голово реми /снимки/

Отборите на ФК Неврокоп и ОФК Пирин Благоевград завършиха наравно 2:2 в първия мач от новото областно първенство при родените през 2002 година деца. Както е известно орлетата играят в това първенство с една година по-малки деца водени от Атанас Николов. Титулярната формация водена от Александър Царевски играе в елитната група до 15 години.неврокоп 2

неврокоп 5 Двата тима изнесоха интересен мач на обновената база на клуба в Гоце Делчев.Преди почивката двата отбора не си вкараха гол, въпреки че положения не липсваха. Димитър Донков успя да открие резултата след почивката в 52-та минута за домакините. Малките орлета на свой ред се мобилизираха и реагираха като попариха съперниците си от ФК Неврокоп с гол три минути по-късно, дело на Никола Балтов. След час игра обратът бе пълен, след като се разписа и Николай Цеков. Асен Либяховски възстанови равенството в последните минути за радост на многобройната публика дошла на клубния стадион.