Вихрен с трета поредна победа в контролите

Отборът на Вихрен записа трета поредна победа в предсезонните контроли. На градския стадион в Сандански възпитаниците на Стойко Найденов разгромиха с 5:2 Белослав /Първомай/. До 70-та минута резултата обаче бе 1:1. Само за 6 минути домакините вкараха три гола и решиха мача. Илия Каталски (25), Васил Захариев на два пъти -(70, 89) ,Петър Дънгов (71) и Смилен Златанов (76) вкараха за отбора от Сандански.За Белослав точни бяха Александър Стойчев и Делян Бакалов.Двата отбора получиха и по един червен картон в атрактивния двубой – на Венцислав Стоянов от Вихрен и на Георги Петров от Борислав.
Преди този мач футболистите на Вихрен записаха победи над Пирин/Гоце Делчев/ с 2:1 и над юношите до 19 години на Пирин/Благоевград/ с 3:1. В събота 30.07. е последната контрола за отбора в този подготвителен период- гостуване на Марек в Дупница