Вихрен загуби и в Пазарджик,Електричката пак бележи

Отборът на Хебър /Пазарджик/ победи Вихрен/Сандански/ с 2:0 и спечели първа победа в първенството на Югозападната трета лига. Срещата бе от четвъртия кръг на първенството. Много силен мач изигра за домакините капитанът Здравко Лазаров-Електричката. Дори и на 40 години, преборил и тежка болест тази пролет Лазаров с иоктава голяма класа за българския футбол. Бившият национал откри резултата от дузпа в 11-тата минута.В края на полувремето домакините удариха и греда, а две минути преди почивката Здравко Лазаров бе принудително заменен от Илиян Панчев заради контузия. Домакините имаха предимство и през второто полувреме и вкараха втори гол чрез Александър Димитров.
Неприятно е че Вихрен остава само с една победа от четири срещи. В неделя в Сандански гостува Септември/Симитли/ в поредното дерби на пиринския край в Югозападната трета лига.