Бивш футболист на Пирин Бл с гол в Полша

Българският футболист Димитър Илиев реализира попадение за своя първодивизионен полски клуб. 27-годишният играч се разписа през второто полувреме на мача Висла8 Плок/ – Корона /Киелце/, който неговият тим загуби с 1:2. Срещата бе първа от 7-ия кръг на местния шампионат. Илиев е юноша на Локомотив/Пловдив/ и игра в Пирин Благоевград през пролетта на 2011 година. Заедно с Иван Цветков той вкара тогава важни голове за орлетата.Наставник на Пирин тогава бе Костадин Ангелов-Лаптопа.
Димитър Илиев вкара попадението, за да изравни резултата за 1:1 и да даде шанс на своите съотобрници за спечелването на трите точки в мача от полската Екстракласа. Пьотр Влазло асистира на нападателя, за се стигне до гола в 74-ата минута.
В 82-ата обаче гостите от Корона/Киелце/ успяха да спечелят срещата след попадение на защитника Радек Деймек.
След 7 изиграни срещи тимът на Димитър Илиев Висла /Плок/ заема 9-о място в подреждането с 8 точки, докато Корона е на 4-о с 11 пункта.