Беласица продължава без загуба в първенството

Отборът на ОФК Беласица/Петрич/ продължава без загуба в първенството на Югозападната трета лига. В среща от четвъртия кръг петричани завършиха наравно 1:1 срещу Струмска Слава/Радомир/ в село Коларово. Домакините поведоха с гол на Владимир Кабранов в 14-тата минута. Девет минути по-късно той пропусна отблизо да вкара втори гол и оттук насетне инициативата взеха гостите от Радомир. Те изравниха резултата в 33-тата минута чрез Стоян Георгиев. През второто полувреме в играта на момчетата на Николай Димитров- Джаич се усети умора. За тях това бе трети мач за седем дни. Въпреки че имаха предимство гостите дори и можеха да загубят мача, ако две минути преди края Мартин Таушанов не бе пропуснал сам срещу вратаря. Все пак Беласица продължава без загуба и има две победи и две равни срещи в актива си. Струмска слава загуби първи точки в първенството,но показа че е сериозен отбор.