Арсенал отпадна от Купата на Лигата, Бодуров напред

Тимът на Арсенал се сбогува рано с турнира за Купата на Лигата, след като момчетата на Арсен Венгер отстъпиха у дома на Саутхемптън с 1:2 в двубоя от 3-ия кръг на надпреварата.

Нищо не предвещаваше крайния резултат в началото на срещата.

„Артилеристите“ откриха резултата с попадение на Алексис Санчес в 14-ата минута. Гостите обърнаха развоя на резултата още до почивката.

В 20-ата минута Тадич от дузпа изравни, а в 40-ата минута гостите постигнаха обрата.

В игра за Арсенал след продължително лечение се появи Абу Диаби, но в 67-ата минута беше заменен от Касорла.

Евертън продължи със слабото си представяне и загуби гостуването си на Суонзи с 0:3 и се раздели с турнира.

Българският национал Николай Бодуров изигра пълен мач за Фулъм срещу състава на Донкастър. Лондончани победиха с 2:1. Брайън Руис откри резултата в 16-ата минута, а след още толкова Бърн направи 2:0. Копингер върна едно попадение за гостите в 60-ата минута, но в крайна сметка „котиджърс“ продължават борбата.

Бодуров си заработи и жълт картон в 79-ата минута.