Съдийски наряди за мачовете от турнира за купата на България

IСъдийската комисия към Българския футболен съюз обяви реферите за 1/16-финалите в турнира за Купата на България, които ще се играят през седмицата.
Ивайло Стоянов ще ръководи двубоя между Ботев Враца и шампиона Лудогорец, докато сблъсъкът между Царско село и Левски бе поверен на Стефан Павлов. Локомотив София – ЦСКА-София ще реферира Ангел Ангелов.

Ето и всички наряди:

20 Сеп 2016 г. Вторник 16:00 ч.
Левски Карлово – ФК Верея
ГС: Вихрен Веселинов Манев АС: Димитър Добромиров Димитров Станислав Руменов Груев
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Красимир Здравков Стойчев

20 Сеп 2016 г. Вторник 16:00 ч.
ПФК Спартак Плевен – ОФК Пирин ЕООД
ГС: Тихомир Асенов Алексов АС: Николай Георгиев Георгиев Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Никола Илиянов Атанасов
СН: Тихомир Георгиев Боболов

20 Сеп 2016 г. Вторник 16:00 ч.
Етър – ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС: Мартин Иванов Димитров Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Ивайло Серьожев Лазараов

20 Сеп 2016 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 – Монтана
ГС: Вангел Борисов Вангелов АС: Димитър Русенов Русев Петър Димчев Стойчевски
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Райчо Стоянов Райчев

20 Сеп 2016 г. Вторник 16:00 ч.
Ботев Враца – ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС: Мирослав Максимов Иванов Велислав Христов Миленков
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Любен Иванов Трайков

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
Витоша – ФК Дунав 2010
ГС: Николай Йорданов Колев АС: Николай Петров Стайков Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Иван Богданов Кюркчиев

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
Несебър – ОФК Поморие
ГС: Станислав Тошев Ставров АС: Ивайло Пламенов Атанасов Даниел Милков Ников
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Борис Димитров Борисов

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
ПФК Банско 1951 АД – ФК Созопол
ГС: Ангел Детелинов Баялцалиев АС: Иво Величков Боев Пламен Руменов Ванков
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Алексей Иванов Николов

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
Септември София – ПФК Берое ЕАД
ГС: Никола Антонов Попов АС: Веселин Мишев Добриянов Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Костадин Георгиев Стоичков

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
Локомотив София – ПФК ЦСКА–София
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Андрей Венков Николов Борислав Николаев Колев
4-ТИ: Румен Красимиров Христов
СН: Николай Георгиев Нанев

22 Сеп 2016 г. Четвъртък 16:00 ч.
Царско Село – ПФК Левски АД
ГС: Стефан Демирев Павлов АС: Димитър Божидаров Стоилов Стефан Димитров Димитров
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Тихомир Димитров Костовски

22 Сеп 2016 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище – ФК Локомотив Горна Оряховица
ГС: Мартин Емилов Стоименов АС: Драгомир Руменов Милев Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Цанко Костадинов Миндалов
СН: Константин Писков

20 Сеп 2016 г. Вторник 16:00 ч.
Черноморец Балчик – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Ивелин Венциславов Занев АС: Мирослав Пламенов Марков Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Милко Илиев Георгиев

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
ПФК Пирин Гоце Делчев – ПФК Ботев АД
ГС: Иван Георгиев Пенчев АС: Румен Емилов Иванов Стефан Делчев Делчев
4-ТИ: Петър Стефанов Доровски
СН: Милко Петков Николов

21 Сеп 2016 г. Сряда 16:00 ч.
Розова долина – ПФК Черно море
ГС: Валентин Станчев Железов АС: Никифор Деянов Велков Здравко Веселинов Николов
4-ТИ: Георги Милков Гинчев
СН: Николай Тодоров Петров

21 Сеп 2016 г. Сряда 19:00 ч.
Литекс – ПФК Славия АД
ГС: Рюстем Джемил Карагарен АС: Георги Валентинов Стамболджиев Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Йосиф Петров Ронков

Comments

comments