След уникални пропуски Пирин Бл падна от Славия

P-_6853

P_6817Пирин Благоевград загуби от Славия с 0-1 в първата си предсезонна контрола. На стадион „Христо Ботев“ орлетата тотално надиграха белите,въпреки че са само на пет дни подготовка, за разлика от своя съперник който тренира вече две седмици. В дебюта на новия треньор Стефан Генов благоевградчани направиха уникални пропуски и вместо разгромна победа накрая и загубиха.На три пъти през втората част Станислав Костов остана очи в очи с Георги Петков но не успя да го преодолее. Пропуски направиха и Тони Тасев,Кирил Грозданов и Манол Чапов. Отлично в мача се включи и 17 годишния Петър Христов от ДЮШ на орлетата. На практика Стефан Генов използва два различни състава през двете полувремена. Пълни 90 минути изигра само централния бранител Костадин Ничев. Сред зрителите на благоевградския стадион бяха и треньорите на Верея и Созопол Александър Томаш и Румен Димов.