Септември Симитли направи равен с кандидат №1 за първа лига Primary tabs

Септември (Симитли) и Септември (София) завършиха наравно 1:1 в първа контрола за сезона. Мачът бе игран в село Склаве, като първото полувреме се усещаше превъзходство в отбора на Иво Тренчев. Единственото попадение преди почивката бе отбелязано от Венцислав Стоянов в 38-мата минута.
На полувремето на мястото на Ивайло Иванов в игра влезе Евгени Тунтев, на Кирил Домозетски- Стойко Иванов и на мястото на Методи Илиев, в играта се включи завърналия се в отбора Георги Пейчев за отбора от Симитли.
В 75-тата минута след грешка на Здравко Карадачки Септември София изравни за 1:1 В игра не влезе новодошлият нападател Борислав Хазуров, който е едва от няколко дни в отбора.
За Септември София на линия обаче бяха доста известни имена между които Борис Галчев и Янко Сандански.