Септември и Велбъжд не се победиха в Симитли

Септември (Симитли) завърши наравно 1:1 с Велбъжд (Кюстендил) като домакин в среща от осмия кръг на Югозападната Трета лига. Освен двата гола зрителите на мач в Симитли видяха и три греди -две за домакините от Симитли и една за гостите. В 25-тата минута Антон Мангурев изведе Асен Топузов отляво, който центрира чудесно на Кирил Георгиев, а той отбеляза първото попадение в срещата. Второто полувреме започна с принудителна смяна за Септември, като Смилен Златанов се контузи, а на негово място влезе Ибрахим Алим. Резултатът бе изравнен девет минути преди края. След центриране от корнер Антонио Пенков реализира за 1:1.Минута преди края Атанас Курдов пропусна стопроцентово голово положение и гостите от Кюстендил се разминаха и с победата в този интересен двубой.