Септември би Беласица в мач на осветление

Септември Симитли победи Беласица Петрич у дома с 1:0 . Срещата от 14 –ия кръг за първенството на Югозападната трета лига между двата отбора се игра снощи от 17.00 часа на осветление на обновения градския стадион в Симитли. Тя бе и последна от междинния кръг и донесе 3 точки на домакините, които бяха безспорно по-добрият отбор на терена.
Възпитаниците на националния селекционер за аматьори Иво Тренчев имаха предимство още през първото полувреме ,когато удариха и две греди.Въпреки сериозното си предимство те трябваше да чакат дълго за победния гол. А той дойде три минути преди края и увенча по-добрата игра на домакините с победа.
Антон Гущеров вкара невероятно попадение. Роденият в Петрич нападател се разписа срещу бившия си отбор.
Така Септември натрупа в актива си 3 точки и увеличи броя им на 23. За Беласица това бе едва втора загуба в първенството. Очевидно по-дългата пауза без мачове дава отражение върху отбора на Николай Димитров -Джаич…