Пирин Разлог с нулево равенство у дома

В първата среща от осмия кръг на Югозападната трета лига отборите на Пирин/Разлог/ и Свобода/Пещера/ завършиха наравно 0:0. Това бе първо домакинско равенство за отбора от Разлог за новия сезон.
На градския стадион зрителите станаха свидетели на двуостър мач с положения и пред двете врати. В 20-та минута главният съдия Радослав Илиев отсъди дузпа в полза на домакините за игра с ръка на защитник от гостите в тяхното наказателно поле. Опитният Тодор Пандев пропусна от бялата точка и изпрати топката в аут.
След почивката отново атаките на футболистите и на двата отбора завършваха без точен удар. Това беше причина този двубой да завърши при нулево равенство. Двубоят бе изтеглен и се игра три дни по-рано тъй като в неделя на градския стадион в планинския град ще гостува световноизвестният Горан Брегович и неговият оркестър за сватби и погребения.