Наставникът на Марек подаде оставка

Отборът на Марек претърпя тежко домакинско поражение в 7-ят кръг на Югозападната трета лига. Дупничани загубиха с 0:4 от Чавдар Етрополе. След срещата старши треньора Борис Кръстев подаде оставка . С него си тръгва и помощник треньора Светльо Георгиев. Заместник председателя на УС Васил Василев заяви след час, че ръководството ще приеме оставките. Утре ще стане ясно кой ще бъде новия треньор. Иначе Марек тръгна добре в срещата, но изпусна две положения за гол. Гостите реализираха при първата по-добра ситуация в 20-та минута, чрез Николай Ботев. След като след почивката опита за щурм на домакините бе прекършен с втори гол на Ботев в 58-та минута. От тук до края дупничани свалиха гарда и чрез Иванов в 65-та минута и отново Ботев в 72-та минута гостите реализираха още два гола.