Вихрен с пета поредна загуба у дома

Изключително важна победа като гост над тима на Вихрен (Сандански) постигна отборът на Сливнишки герой. А загубата за Вихрен е пета поред у дома и положението на тима вече е много сериозно.Отборът от курортния град бе воден в този мач от временния наставник Панталей Маникатов, след като през седмицата Стойко Найденов подаде оставка.Срещата се игра ден по-рано и бе изтеглена заради сватбата днес на Маникатов…
Първото попадение дойде в 18-та минута, когато след центриране на гостите от ъглов удар играч на домакините игра с ръка и реферът Петър Григоров отсъди дузпа. Зад топката застана Николай Маринов, който бе безпогрешен и откри 0-1. Резултата остана непроменен до последната минута на двубоя, когато защитникът Ангел Маджиров изведе с уникален пас Мариан Хаджиев сам срещу вратаря, като таранът не сгреши и оформи крайното 0-2.