Банско с втора поредна загуба в контролите

Верея спечели с 1:0 първата си предсезонна контрола срещу Банско. Футболистите от Стара Загора създадоха няколко чисти положения пред вратата на домакините.При едно от тях в десетата минута Методи Костов отбеляза победния гол.До края на приятелската среща резултатът остана непроменен.Това бе и второ поредно поражение за отборът от планинското градче след като във вторник козлите загубиха и от Созопол.
Треньорът Александър Томаш, който до началото на годината бе наставник на Банско изрази задоволството си от свършената работа на лагера в планинския курорт.
„Доволен съм от старанието и дисциплината на играчите.Има да се желае още много, за да бъдем на нужното ниво за старта на Първа професионална лига. Очаква ни още много работа“- заяви Томаш за официалния сайт на Верея.
Той даде почивка на играчите до понеделник, когато отборът заминава за втория си лагер в Смолян. Там на 6 юли е следващата контрола на Верея срещу ОФК Поморие.