Авангард (Бачево) разгроми Стрела (Вълкосел) със 7:2

авангард

Футболният отбор „Авангард“ (Бачево) разгроми тима на „Стрела“ (Вълкосел) със 7:2 в домакински мач от 16-ти кръг на „А“ окръжна група- Благоевград.
През първото полувреме домакините набраха сигурна преднина от 4:0, без да допуснат попадение във своята врата. Три минути след началото на двубоя Антонио Рекарски отправи точен изстрел към вратата на гостуващия отбор и откри резултата за 1:0. Тома Дапев реализира още едно попадение, а Георги Тончев на два пъти успя да пробие, за да стигне до 4 попадения за „Авангард“ преди паузата.
След почивката футболистите на „Стрела“ (Вълкосел)опитаха да стопят головата разлика, но успяха да реализират само две попадения. Минути след началото на второто полувреме тима стига до резултат 4:1. Отговорът на домакините не закъсня и резултатът бе повишен до 6:1, след безупречните изпълнения на Антонио Рекарски и Тома Дапев. Последва още един гол от страна на „Стела“, а малко след това разликата в головете отново бе повишена след хеттрик на Георги Тончев, който оформи и крайният резултат 7:2.
След двубоя „Авангард“ се нареждат на 7-ма позиция с актив от 19 точки, а тима на „Стрела“ остава две позиции след тях- с две точки по- малко.