ЦСКА 1948 с класика в Гоце Делчев

Отборът на ЦСКА 1948 не срещна трудности при гостуването си в Гоце Делчев. Играчите на Валентин Илиев постигнаха лесен успех с 3:0 над местния IOV_6267

00683324Пирин в мач от 5-ия кръг на Югозападна трета лига. Първото попадение за “червените” заби обичайният голмайстор Андон Гущеров още в 14-ата минута. Йоан Маринов показа класа и до края на първата част вкара на два пъти във вратата на домакините. Юношата на ЦСКА и днес бе над всички, след като в миналия кръг донесе трите точки срещу Рилски спортист в София.В днешния мач играчите на Валентин Илиев показаха много стабилна игра. Впечатление направи халфовата линия на “червените”, която бе много стабилна, а атаката пък бе изключително остра, като Гущеров, Маринов и Хаджиниколов буквално си правеха каквото искат с отбраната на Пирин.
В следващия кръг “червените” са домакини на Септември (Симитли), а Пирин (ГД) гостува на Рилски спортист.