ЦСКА победи Вихрен (Сандански) с 2:0

цска

По време на лагера си в Сандански, отборът на ЦСКА се изправи за първа контролна тази година срещу футболистите от Вихрен. Червените победиха домакините с 2:0.

В началото на мача след свободен удар,  футболистие на Вихрен  опитаха да отбележат, но топката попадна право в ръцете на бранителя на червените. В отговор на атаката червените отправиха изстрел към врата на домакините, който прелетя над гредата. И двата отбора опитаха да разменят по-опасни атаки, които завършваха със спасяване от стражите.

В 40-тата минута домакините възможност да реализират попадение от средата натерена, след като повината на ЦСКА се изпразни, но топката срещна греда и не успя да влезе в мрежата на гостите. Резултатът не бе открит до края на първото полувреме и двата тима се оттеглиха за почивка.

10 минути след почивката бяха необходими на ЦСКА да отворят резултата за 1:0. в 55-тата минута точният мерник на Жан Бланко доведе до гол за ЦСКА. Минути по-късно след добра асистнция Алберф покачи резултата до 2:0.

До последния съдийски сигнал нямаше заплахи за стражите и на двата отбора, което доведе до категорична победа за ЦСКА.