Хебър с класика срещу Беласица

Хебър се върна на пътя на победата след убедително 3:0 над гостуващия Беласица Петрич в среща от 9-тия кръг на трета югозападна футболна лига.
В 13-та минута Теодор Стефанов получи топката на чиста позиция в наказателното поле на гостите и откри резултата.В 25-та минута Георги Чакъров направи 2:0, наказвайки поредната грешка в отбраната на „комитите”.Втората част не се различаваше особено от първата. Домакините диктуваха темпото на игра, а Беласица се бранеше и опитваше контраатаки, които обаче издишаха в завършващата фаза.
В 63-та минута Георги Георгиев изкочи зад отбраната на Беласица, финтира вратаря и изпрати топката в мрежата на противника за 3:0.
Този гол определено успокои домакините и предреши изходът на мача
Успехът днес изкачи Хебър с едно място нагоре в класирането.Отборът от Пазарджик изпревари Вихрен с две точки и дели втората позиция със Септември Симитли) , който има по-добра голова разлика .640_108297