Септември с нова победа у дома в Трета лига

Септември Симитли победи с 3:1 Свобода Пещера в среща от 5-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе втора поредна победа за отбора от Симитли и общо трета от началото на сезона.
Първото попадение в срещата отбеляза Борислав Хазуров, още в 19-тата минута на първото полувреме. Греда на Креболиев попречи на домакините да вкарат втори гол до края на полувремето.
В началото на втората част, Васил Божинов беше точен за 2:0 за Септември. Това бе и дебютен гол за юношата и бивш футболист на Пирин Благоевград за новия му отбор. След час игра 95dd07ceb3b7aa2011e4fe8de42ee012_XL

Ибрахим Алим отбеляза за класическото 3:0. В края на полувремето гостите от Пещера успяха да отбележат едно попадение във вратата на Димитър Пангев, които спаси доста ситуации в днешната среща.Така срещата завърши 3:1, а Септември взе трите точки от нея.