Пирин не можа да бие Берое и при юношите

Юношите на Пирин Благоевград до 19 години загубиха с 0:1 от Берое в среща от 12-ия кръг на Елитната група. Това бе втора загуба за орлетата на Васил Петров на базата в село Рилци този сезон, след поражението от Лудогорец. Единственият гол в срещата вкара Никола Гавов в 15-тата минута.
В герой на срещата се превърна вратарят на Берое Иван Гошев. Той направи невероятни спасявания. Особено през второто полувреме юношите на Пирин играха много силно. В игра бяха и абсолютно всички които са част и от мъжкия отбор воден от Милен Радуканов.
Това бе и първото от двете поредни домакинства за орлетата. След две седмици на базата в Рилци ще гостува и Монтана. Паузата се налага заради мачовете на юношеския ни национален отбор в тази възраст. В класирането Пирин е на 8-мо място с 18 точки, а Берое е 7-ми с две повече.22815204_1976160372650713_8010907501394038522_n