Марек се опита да бойкотира мач при юношите срещу Ботев Пд

Ботев Пловдив победи Марек с 1:0 в среща от 9-ия кръг на Елитната група при юношите до 19 години.Двубоят започна с около 15-минутно закъснение, тъй като гостите не искаха да играят на изкуствения терен на базата в “Коматево”, позовавайки се на наредбата, в която е записано, че такива игрища влизат в употреба в U19 от 1 ноември нататък.

А домакините смениха настилката заради наводнените естествени терени. В крайна сметка мачът започна на изкуствено покритие. Ботев имаше преимущество, но направи пропуски.Марек обаче също създаде добри ситуации за гол при 0:0.Двубоят вървеше към 0:0, когато Мартин Татаров се разписа в 87-ата минута. Малко след това Марек остана с човек по-малко заради реплика към съдията на играч на гостите.

Във временното класиране Марек е на 13-то място с актив от 7 точки, а Ботев излезе на второ място с актив от 19 точки.

18700066_769531476550023_2365984730499664832_n (1)