Банско с престижно реми в първата си контрола

DSCN9538

Отборът на Банско завърши наравно 1:1 в първата си лятна контрола с изпадналия от елита отбор на Монтана. Срещата се игра на терена в хотелски комплекс „Пири“ и бе последната за Монтана от лагера в планинския курорт.
Роденият в Благоевград капитан на Монтана Иван Михов откри в 24-тата минута за отбора от Северозапада. Две минути след началото на второто полувреме, Ивайло Цурев изравни отблизо, като засече центриране на Георги Фикийн. Малко преди края на срещата вратаря Ангел Юсев спаси дузпа бита от Мирослав Антонов-Чилика.
Дебют за Банско направи Илиян Чавдаров ,който дойде от Марек. За сметка на това обаче от отбора на дебютиралия начело на козлите Димитър Крушовски си тръгнаха Руслан Иванов и Христо Думанов. И двамата отиват в Кариана Ерден.