Балкан и Вихрен с голово реми в Ботевград

Отборите на Балкан Ботевград и Вихрен Сандански завършиха наравно 2:2 в среща от 7-мия кръг на Югозападната Трета лига.
В 12-ата минута Даниел Пехливанов от Вихрен проби хубаво през средата и бе съборен в наказателното поле. Главният съдия Васимир Ел-Хатиб посочи бялата точка, а Антонио Ласков се разписа, за да даде преднина на своя тим.Домакините натиснаха ,но трудно стигаха до голови положения. Те имаха и претенции за дузпа за нарушение срещу Симеон Николов.
Ивайло Цветанов след половин час игра преодоля цялата защита на гостите и вкара красив гол за 1:1.
Краят на първото полувреме предложи още емоции. В 44-ата минута Даниел Пехливанов стреля от пряк свободен удар, но топката се удари в страничния стълб. Само минута по-късно, Антонио Ласков отбеляза второто си попадение. Изстрелът му от близо 30 метра затрудни вратаря Емил Петров, който не успя да се намеси по най-добрия начин .

Двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 2:1 в полза на Вихрен Сандански.
Второто полувреме на двубоя бе белязано от непрекъснати спирания на играта. Нарушенията валяха едно след друго, а главният съдия раздаваше картони с лека ръка.

В 52-ата минута Ивелин Данчев подпечата блестящото си представяне в мача с много красив гол от дистанция. Попадението му върна интригата в двубоя, а резултатът бе изравнен – 2:2. В 70-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Радостин Бочев получи втори жълт картон. Балкан потърси и пълния обрат в мача, но не успя и срещата завърши наравно.inset-larger_1050x730_DSC4435